سرمایه دار، سرمایه داراست! میخواهد ایرانی باشد یا سوئدی و یا در جای دیگرمتولد شده باشد! مسلمان باشد یا آتئیست! فرقی نمیکند که زن باشد یا مرد! مدرات یا لیبرال و یا دمکراتهای سوئد باشد! فمینیست باشد یا سوسیال دمکرات!

سرمایه دار، سرمایه داراست! میخواهد ایرانی باشد یا سوئدی و یا در جای دیگرمتولد شده باشد!

سرمایه دار، سرمایه داراست!

میخواهد ایرانی باشد یا سوئدی و یا در جای دیگرمتولد شده باشد!

مسلمان باشد یا آتئیست!

فرقی نمیکند که زن باشد یا مرد!

مدرات یا لیبرال و یا دمکراتهای سوئد باشد!

فمینیست باشد یا سوسیال دمکرات!

سرمایه داران به منافع اقتصادی خود فکر میکنند و فرقی ندارد به چه شکل و فرمی، سود و سرمایه شان بیشتر و انبوه تر میشود. سرمایه داران همیشه در پی کارگران ساکت و ارزان هستند. استثمار کارگران غیر متشکل و بدون حق وحقوق نه تنها راحتتر است بلکه پرسودتر است. از اینرو است که مبارزه علیه تشکلهای کارگری، اتحاد و همکاری و همیاری کارگران، هر روزه از طرف صاحبان سرمایه و کارفرمایان زیر ضرب است.

در شرایطی که زندانهای رژیم اسلامی مملو از کارگران زندانی و زندانیان سیاسی است، فقرو بیکاری بیداد میکند، درجامعه ای که انسان مجبور به کولبری و قبرخوابی میشود، جامعه ای که در صدر لیست اعدام کنندگان است و هر صدای به حق و اعتراضی با زندان، شکنجه و سرکوب روبروست، در جامعه ای که اعتیاد و فحشا گریبانگیر پیرو جوان است، سرمایه داران در کاخها دیدار کرده تا متحدن با ستم و استثمار هر چه بیشتر کارگران و مردم پرداخته و در کنار دزدیهای عریان و نجومیشان سودهای بیشتری عایدشان شود.

گله اقتصادی سوئد به سرکردگی ، نخست وزیر سوسیال دمکرات، استفان لوفن و نیز همراهی دیگر وزرای فمینیستش برای سرمایه گذاری و دیدار با روحانی و خامنه ای و دیگر تروریستهای جمهوری اسلامی  جمعه 10 فوریه وارد ایران شدند.

چندین قرارداد همکاری در زمینه های مختلف از قبیل آموزش عالی و تحقیقات، حمل و نقل، امور زنان و خانواده، ارتباطات و فناوری اطلاعات و زمینه نوآوری و فناوری و نیز ارتباطات و سیستم بانکی نوشته شده است، مدیران شرکتهای ولوو، الکتا، اریکسون، اسکانیا، دانسکه بانک، آژانس انرژی، پست و ارتباطات، آژانس حفاظت از محیط زیست و اتحادیه صنعت و فلزکاران در این سفر همراه نخست وزیر سوئد اند. دفتر شورای تجارت سوئد در 50 کشور نماینده دارد و روز شنبه شعبه جدید این شورای تجارت در تهران نیز راه اندازی شد.

آیت الله خامنه ای در دیدار با نخست وزیر سوئد گفت:جوانان تحصیل کرده و با نشاط  وآماده بکار مهمترین ظرفیت ایران است!

آیت الله استفان لوفن در دیدار با رهبر جمهوری اسلامی گفت: جمعیت جوان ایران، سرمایه و دارایی بسیار ارزشمندی است!

مردم سوئد وایران متحدینشان را در میان مردم کشورهای دیگر می یابند و همچنان که سرمایه داران دست در دست به استثمار و کسب سود بیشتر با کمک دولتهایشان مشغولند، کارگران و مردم ضروری است در همبستگی و همیاری به حفظ دست آوردهای خود پرداخته و برای کسب حقوق بیشترو زندگی امن و تامین به مبارزه بپردازند.

کارگران و مردم در ایران انتظار دارند که در مبارزه علیه بیحقوقی با رژیم جمهوری اسلامی در ایران از همبستگی دیگر کارگران و مردم کشورها، اتحادیه ها و سندیکاها و سازمانهای مترقی و دمکرات برخوردار شوند، تا بتوانند به یک زندگی انسانی، بدون تبعیض، ستم و استثمار و امن دست یابند. در مبارزه ای که سالها علیه کلیت جمهوری اسلامی به اشکال مختلف در جریان است، مردم ایران کمک و یاری خود را در میان مردم مترقی دنیا جستجو میکنند و از آنها میخواهند که به هر شکل میتوانند در مقابل دولتهای سازشکار و همکار جمهوری اسلامی اعتراض کنند.

امروزهمبستگی جهانی ضروری تر از همیشه است.

شورای هماهنگی علیه کشتار جمهوری اسلامی ( فریاد خاوران)

Rådet mot den Iranska Islamiska regimens massmord (Khavarans rop)

Februari 2017

shorahamkari@gmail.com

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s